Navigation close button

Oslavy & akce

Skvělé místo pro jakoukoliv akci

Prostory Spáleného Mlýna jsou skvělou volbou nejen pro pořádání svateb v přírodě, ale také pro různé oslavy narozenin, rozlučky nebo třeba pro školní a předškolní výlety do přírody.

Pronájem a organizace

Chcete oslavit své životní jubileum ve velkém? Hledáte prostory, kde můžete uspořádat nezapomenutelný teambuilding? Ať už chcete oslavit cokoliv, Spáleňák je tou správnou volbou! Rezervujte si prostory Spáleného mlýna a zbytek nechte na nás. Díky našim zkušenostem jsme pro Vás schopni zorganizovat různé druhy oslav od A do Z přesně podle vašich představ.

Školní akce a výlety

Díky své poloze uprostřed lesa je Spáleňák velmi oblíbený dětmi. A není se čemu divit. Mohou se zde vyběhat na čerstvém vzduchu, objevovat přitom přírodu a taky si pohrát na našem dětském hřišti a pískovišti.

Hlavním lákadlem pro děti jsou ale naše kozičky, které se nechají rády pohladit. Po předchozí domluvě si u nás můžete objednat i ohýnek a vrhnout se na opékání špekáčků. Žlutá limča je samozřejmostí. Zarezervujte si u nás den a připravte dětem nezapomenutelné zážitky.