Navigation close button

Svatby v přírodě

Svatby jako z pohádky

Svatby v přírodě se v posledních letech těší stále větší oblibě. A není se čemu divit. Svatební slib pod širým nebem dodá této výjimečné životní události jedinečnou atmosféru. Nejinak je tomu i u nás na Spáleňáku. Řekněte si své ANO na louce mezi vysokými stromy pod dohledem Matky přírody a užijte si následnou oslavu. Vše ostatní nechte na nás.

Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější

Venkovní svatby jako z pohádky děláme přímo na míru. Víme, jak náročné je uspořádat vysněný svatební den, a proto vám rádi vše co nejvíce usnadníme. Věříme, že propojením kouzelného místa, výtečného jídla, báječného pití, vstřícného a vždy usměvavého personálu zaručíme Vaši spokojenost.

Organizace svatby od A do Z

Do našeho repertoáru patří celková organizace svatby v přírodě – dekorace celého prostoru, pronájem nábytku včetně jeho instalace, ubytování, program pro hosty jako je degustace vín či kávy, program pro děti, vytvoření vhodného menu a podobně. Nabízíme zkrátka kompletní zajištění svatby v přírodě a Vy můžete hodit starosti za hlavu. V ideálním případě se potkáme a všechno probereme osobně, nahlédnout můžete ale i do našeho svatebního katalogu.

Zázemí

Uspořádat svatbu v přírodě je často logisticky náročné, protože na mnoha takových místech chybí veškeré zázemí jako jsou toalety, přístřeší, elektřina atd. V případě špatného počasí pak může být negativně ovlivněn celý svatební den. To ale není příklad Spáleného mlýna. U nás si můžete užít svůj velký den opravdu naplno, ať už je venku jakkoliv. V horkých letních dnech
se můžete schovat pod stín pergoly a užívat si ledově vychlazené drinky. Pokud Vám naopak bude zrovna pršet štěstí, můžete využít naše vnitřní prostory, kde Vám rádi připravíme něco na zahřátí.