Navigation close button

Ubytování v přírodě

Opravdový relax

Hledáte místo, kde si opravdu odpočinete a zapomenete na stres každodenního života? Kde se místo troubení aut a hluku tramvají probudíte zpěvem ptáčků? V tom případě jste zde správně. Areál Spáleného mlýna se nachází v samotném srdci Gránického údolí, a přitom jen pár minut od centra královského města Znojma. Skvělá volba pro ubytování v přírodě.

Vybavení

V našem ubytování v přírodě Vám nabízíme 4 nově vybavené dvoulůžkové apartmány s jedinečným výhledem do Gránického lesa s vlastní koupelnou a s možností přistýlky. Celková kapacita penzionu je 15 osob. V každém pokoji se nachází příjemné posezení, které přímo vybízí k posezení nad sklenkou dobrého vína. Aby na Vás po celodenním výletu mohla čekat vždy vychlazená lahvinka od moravského vinaře, je v každém pokoji k dispozici lednička.

Snídaně

Co by to bylo za ubytování v přírodě, kdyby zde nebyla možnost posnídat na čerstvém vzduchu? Dopřejte si dovolenou se vším všudy a objednejte si k noclehu i snídani. Na výběr jsou čtyři různé varianty od slané verze až po sladkou. Nezapomínáme ani na vegetariány a vegany, pro které rádi připravíme speciální menu. Začnete den s chutí a posnídejte s našimi kozičkami uprostřed lesa. Zážitek, na který budete vzpomínat ještě dlouho.

Restaurace

Během hlavní sezony je vedle ubytování v přírodě otevřená také naše restaurace. Pochutnat si můžete jak na obědovém menu, tak na nějaké dobré večeři. Otevírací doba se může měnit v závislosti na počasí.

Parkování zdarma.